Apie Egzemą Ir Produktus, Kurie Padeda

Apie Egzemą Ir Produktus, Kurie Padeda

Egzema – labai dažna odos liga. Manoma, kad Jungtinėje Karalystėje egzema sergančių žmonių skaičius išaugo daugiau kaip 400%, o nuo jos kenčia beveik pusė gyventojų. Tačiau kas yra egzema ir kaip ji atrodo?
Egzema yra dažnai painiojama su kitomis odos ligomis, nes jos simptomai labai panašūs į rožinės, psoriazės ir dilgėlinės simptomus. Jei jūs arba jūsų pažįstami nėra tikri, ar serga egzema, skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie simptomus ir požymius, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, taip pat apie geriausius produktus, padedančius ją gydyti…

Kas yra egzema?

Egzema – tai uždegiminė odos liga, dėl kurios ant veido ir kūno atsiranda niežulys, oda išsausėja, atsiranda bėrimai ir pleiskanojančios dėmės. Egzema gali būti kelių tipų – atopinis dermatitas, atopinė egzema ir sunki egzema. Visos jos yra lėtinės uždegiminės autoimuninės ligos, dėl kurios oda tampa sudirgusi ir atsiranda niežulys. Ši odos liga būdinga mažiems vaikams, tačiau gali pasireikšti bet kokiame amžiuje.

Kokie egzemos simptomai?

Kiekvienam žmogui egzema pasireiškia skirtingai, ir jos paūmėjimai ne visada pasireiškia toje pačioje vietoje. Tikroji egzemos priežastis nėra žinoma, tačiau dažniausiai ją sukelia stresas, tam tikri muilai ir prausikliai, aplinkos veiksniai ir genetika. Dažniausi egzemos simptomai gali būti šie:

 • Odos paraudimas;
 • Odos išsausėjimas;
 • Įtrūkimai;
 • Bėrimai;
 • Niežulys.

Egzemos gydymas

Šiuo metu egzema neišgydoma, tačiau yra įvairių būdų, kaip galima jos išvengti ir sumažinti simptomus. Yra daugybė vaistų, tepalų ir losjonų, padedančių gydyti nemalonius su šia liga susijusius simptomus, įskaitant niežulį ir paraudimą. Vis dėlto, norėdami būti tikri, kad gydymas Jums tinkamas, rekomenduojame prieš pradedant bet kokį egzemos gydymą pasitarti su savo šeimos gydytoju arba dermatologu.

MŪSŲ TOP 3 PRODUKTAI EGZEMAI GYDYTI

PHARMACERIS Emotopic, kremas veidui ir kūnui, 75ml

Rekomenduojamas naudoti kasdien jautrios, sausos ir labai sausos, linkusios į dirginimą ir alergines reakcijas veido ir kūno odai. Taip pat rekomenduojamas, siekiant apsaugoti odą nuo išorinių veiksnių (šalčio, vėjo, sauso oro, dirgiklių), dėl kurių oda tampa šiurkšti, sudirgusi, linkusi į mikro pažeidimus arba pasireiškia egzema (rankų, alkūnių, veido, kojų srityse). Taip pat tinka naudoti profilaktiškai esant sveikai odai, siekiant išvengti odos išsausėjimo ir sumažinti atopinio dermatito padidėjimo ir pasikartojimo riziką. Tinka bet kokio amžiaus žmonėms nuo pirmos gyvenimo dienos.

PHARMACERIS Emotopic, kremas veidui ir kūnui, 75ml

Rekomenduojamas naudoti kasdien sausos ir atopiškos odos priežiūrai. Rekomenduojama naudoti sausai odai, esant įvairių formų egzemai: atopinei, kontaktinei, alerginei, žvynelinei, ir odai su stiprėjančio niežulio simptomais. Tinka bet kurio amžiaus odai. Rekomenduojamas naudoti, kaip odos priežiūros produktas pacientams dermatologinio gydymo metu ir po jo, pvz. vietinio poveikio steroidais gydymas tam, kad išvengti pernelyg didelio sausumo ir atopinio dermatito pasikartojimo.

PHARMACERIS Emotopic, raminamasis kremas, 200ml

Rekomenduojamas kasdieniam naudojimui, sausos, jautrios, atopinės, linkusios į sudirgimą ir alergines reakcijas, atsirandančias dėl išorinių veiksnių poveikio, odos priežiūrai. Rekomenduojamas chroniškai sausai odai, linkusiai į niežulį, per didelį pleiskanojimą, keratozę ir mikro įtrūkimus.

Pirkinių krepšelis
0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščias
  Gauti pranešimą Informuosime Jus, kai prekė bus prekyboje. Palikite savo el. paštą žemiau.
  Scroll to Top