Grąžinimas

  1. Prekes Pirkėjas turi teisę gražinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo/gavimo dienos. Pirkėjas norintis grąžinti prekes, turi susisiekti [email protected] ir mes nurodysime tolimesnius žingsnius.
  2. Siuntos grąžinimo kaina 3,50 Eur. Prekių grąžinimo kaina bus išskaičiuota iš grąžinamos sumos.
  3. Siuntos grąžinimas yra nemokamas, jeigu grąžinama netinkamos kokybės prekė.
  4. Norimas grąžinti prekes nemokamai galite atvykus adresu Kareivių g. 19-143, Vilnius.
  5. Pinigai už grąžintas prekes grąžinami tik banko pavedimu į mokėtojo (Pirkėjo) banko sąskaitą, per 14 darbo dienų.
  6. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų: i) prekės bei įpakavimo išvaizda iš esmės nepasikeitė; ii) prekė nebuvo naudojama ir (arba) sugadinta; iii) prekės sudėtis yra pilna, turite pirkimo dokumentą; iv) prekės originali pakuotė nenuimta, nenuklijuoti lipdukai, apsauginė plėvelė ir kiti pardaviminiai elementai.
  7. Pardavėjas pasilieką teisę nepriimti grąžinimui prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių. Taip pat Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti prekes, kurios yra praradusios pardaviminę išvaizdą.
  8. Prekėms, kurioms yra taikomas įstatyminė garantija dėl prekės kokybės 2 metai, Pirkėjas reikalavimus dėl prekės trūkumų gali pareikšti ne vėliau kaip per šį terminą, nuo prekės įsigijimo dienos.
  9. Nemokamas siuntimas yra nuo 45 Eur, tačiau grąžinimo atveju (kai buvo nemokamas siuntimas), Pirkėjas turi padengti prekės grąžinimo išlaidas, kurios yra 3,50 Eur.
Pirkinių krepšelis
0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščias
  Gauti pranešimą Informuosime Jus, kai prekė bus prekyboje. Palikite savo el. paštą žemiau.
  Scroll to Top