Dr Irena Eris

Inovatyvi Dr Irena Eris kosmetika derina savo sukurtas unikalias formules, patentuotas technologijas, produktų efektyvumą ir jų sukeliamą emocianolumą. Dr Irena Eris kosmetika padeda moterims atrodyti jauniau ir jaustis patraukliau.

Algorithm

Moksliškai pagrįstas odos atnaujinimas

Dr. Irena Eris prekės ženklo ALGORITHM – naujoviška kosmetikos nuo raukšlių serija, kurioje naudojami natūralūs jūrų turtai ir pažangiausios biotechnologijos. Undaria Pinnatifida dumblių biomolekulių veikimo mechanizmu pagrįsta unikali reprodukcinių ląstelių technologija (Reproductive Cell TechnologyTM) skatina odą radikaliai atsinaujinti ir kovoti su senėjimo požymiais. Padidėja odos atraminių skaidulų sintezė, kartu suteikiant joms optimalią, biologiškai suderinamą formą – tai radikalaus atjaunėjimo algoritmas.

Aquality

Intensyvus drėkinimas

Dr. Irenos Eris prekės ženklo AQUALITY linija pasižymi inovatyviu drėkinimo lygiu dėl naujos kartos veikliosios medžiagos – γ-poliglutamino rūgšties (γ PGA), kuri, kaip įrodyta, pasižymi 5 kartus veiksmingesniu drėkinimu nei hialurono rūgštis. Šioje mezohibridinėje giluminio drėkinimo sistemoje, sukurtoje Dr. Irenos Eris mokslo ir tyrimų centre, naudojama inovatyvi technologija, užtikrinanti intensyvų, ilgalaikį drėkinimą ir priešraukšlinį poveikį visuose odos sluoksniuose.

Circalogy

Cirkadinis ritmas

Tai kosmetikos priemonių linija, kuri sinchronizuoja paros ritmą (vadinamąjį cirkadinį ritmą), pastebimai pagerina veido odos būklę ir stabdo priešlaikinio senėjimo procesus. Naujoviškas “Bio-Chronocell” kompleksas neutralizuoja stresinį mėlynosios šviesos poveikį ir suderina fiziologinį odos paros ritmą. Dienos metu jis sustiprina endogeninius apsauginius procesus ir reguliuoja pagrindinius odos parametrus, tokius kaip drėkinimas, sebumo sekrecija ir melanino kiekis. Naktį jis veiksmingai detoksikuoja ir aktyvina natūralius atstatomuosius mechanizmus. Išnyksta streso ir nuovargio simptomai, o oda atgauna gražią ir sveiką išvaizdą.

Cleanology

Veiksmingas valymas ir priešraukšlinis poveikis

Poveikis sausai odai: švelniai valo, pasižymi maitinančiomis ir giliai drėkinančiomis medžiagomis.
Poveikis normaliai odai: užtikrina ilgalaikį odos drėkinimą.
Poveikis riebiai ir mišriai oda: reguliuoja riebalų išsiskyrimą, valo negyvas epidermio ląsteles, pasižymi antibakteriniu ir raminamuoju poveikiu nepažeidžiant natūralaus apsauginio odos sluoksnio.

Face & Eye Zone

“Face Zone” ir “Eyes Zone” – tai specializuoti produktai, akimirksniu patenkinantys odos, kuriai reikia veiksmingo atgaivinimo, intensyvios regeneracijos ir apsaugos nuo žalingų išorės veiksnių, poreikius. Dėl modernių ingredientų, patentuotų aktyviųjų kompleksų ir tikslios naudojimo formos kosmetika užtikrina itin veiksmingą veikimą ir greitai pastebimą poveikį. Ženkliai pagerėja pagrindiniai veido ir akių srities odos parametrai: drėkinimas, elastingumas, stangrumas, spalva, lygumas.

Institute Solutions

Veido ovalo korekcija ir stangrinimas

Prabangi kosmetikos linija, įkvėpta profesionalių kosmetikos procedūrų, atliekamų Dr. Irenos Eris kosmetikos institutuose, ir pagrįsta Dr. Irenos Eris mokslo ir tyrimų centro moksliniais pasiekimais. Šių sričių sinergijos rezultatas – produktai, kurie, derindami mokslą ir estetinę mediciną, užtikrina greitus, matomus rezultatus ir optimalią priežiūros naudą.

Invitive

Pažangi linija nuo raukšlių

Tai kosmetikos linija, kuri intensyviai lygina ir akivaizdžiai mažina matomus senėjimo požymius, atsirandančius dėl hormoninių pokyčių. Pažangus kolageno peptidas PSC III, sujungtas su koloidinio aukso dalelėmis, stimuliuoja kolageno III sintezę ir atstato odos struktūrą, atkuria jos lygumą ir elastingumą. Tiksliai parinktos retinolio formos ir koncentracijos veiksmingai suvienodina odos struktūrą ir sumažina raukšlių, išsiplėtusių porų, periodiškai atsirandančių paraudimų ir spalvos pokyčių atsiradimą. Serija, skirta odai su matomomis raukšlėmis, nelygumais ir kitais hormoninio odos senėjimo požymiais (paraudimu, drėgmės ir elastingumo praradimu, nevienodu tonusu, netobulumais), taip pat odai, kuriai reikia intensyvaus odos išlyginimo, drėkinimo ir elastingumo pagerinimo.

Lumissima

Absoliutus odos švytėjimas be raukšlių

Inovatyvi jauninamosios kosmetikos linija, kuri veiksmingai mažina odos spalvos pokyčius, suvienodina odos spalvą ir subtiliai skaistina odą. Unikalus Signal Matrixyls (mažos molekulinės masės peptidų) ir Pigment-Block komplekso derinys mažina pigmentines dėmes ir raukšleles, išlygina odos tonusą, atkuria natūralų veido skaistumą ir suteikia odai akivaizdžiai jaunesnę išvaizdą.

Ši serija skirta odai su netolygia pigmentacija, atsiradusia dėl išorinių veiksnių (UV spinduliuotės), hormoninių ar natūralių senėjimo procesų, taip pat odai, kuriai reikia švytėjimo, atsinaujinimo ir atgaivinimo.

Neometric

Veido kontūro atkūrimas ir jaunatviška išvaizda

Dr. Irenos Eris mokslo ir tyrimų centro mokslininkų atlikti novatoriški ilgalaikiai tyrimai odos glikologijos srityje leido sukurti inovatyvią kosmetikos seriją, kurios pagrindą sudaro proteoglikanų, vadinamų trečiuoju odos jaunystės komponentu po kolageno ir elastino, gamybos skatinimas. Sprendimas pagrįstas “FluxelenTM” kompleksu, kuris ląstelių lygmeniu atkuria prarastą proteoglikanų aktyvumą ir tinkamą jų koncentraciją, kad būtų užtikrintas modeliuotas veido kontūras ir jaunatviška oda.

ScientiVist

Jauninamoji linija su priešraukšliniu poveikiu

Dr. Irena Eris SCIENTIVIST – tai kosmetikos linija, kuri intensyviai jaunina ir visapusiškai gerina brandžios odos būklę. Biotechnologinis senoSIRT kompleksas, kurio pagrindą sudaro botaninių ryžių ekstraktų ir Šveicarijos alpinių rožių derinys, skatina giluminius odos atkūrimo procesus. Naudodamas senolitinį mechanizmą, kompleksas naikina senstančias ląsteles ir kartu pratęsia sveikų odos ląstelių gyvenimą, turėdamas galingą atjauninimo potencialą. Suaktyvinus sirtuinus (vadinamuosius ilgaamžiškumo peptidus), ląstelės perprogramuojamos taip, kad galėtų veiksmingai atsinaujinti ir sulėtinti odos senėjimo tempą. Specialiai atrinktos itin maitinančios lipidinės sudedamosios dalys akimirksniu sumažina odos sausumą ir šiurkštumą, suminkština epidermį ir pagerina kosmetikos priemonių įsisavinimą. Serija skirta brandžiai odai su įsisenėjusiomis raukšlėmis, kuri dažnai būna sausa, šiurkšti ir stokoja jaunatviško spindesio.

Sensi Science

Veiksminga kova su raukšlėmis, pritaikyta jautrios ir brandžios odos poreikiams

Dr. Irena Eris SENSI SCIENCE – tai kosmetikos priemonių linija, pagrįsta patentuota Dr. Irenos Eris mokslo ir tyrimų centro mokslininkų sukurta technologija, kuri veiksmingai nutraukia tarpusavyje sąveikaujančių senėjimo procesų ir odos padidėjusio jautrumo kaskadą. Biostruktūrinis “Sensi Magnol-H*” kompleksas, kurio sudėtyje yra magnolio ir honokiolio junginių, išskirtų iš magnolijų, ramina epidermio mikrouždegimines reakcijas, malšina polinkį į sudirginimą ir neutralizuoja priešlaikinį odos senėjimą. Tiksliai atrinkti, itin veiksmingi raukšles stabdantys ingredientai lėtina odos senėjimo tempą, intensyviai regeneruodami odą. Taip jie mažina padidėjusį jautrumą, kurį sukelia mikrouždegiminė būklė, būdinga padidėjusio jautrumo brandžiai odai (inflamm’aging). Natūralūs aliejai ir keramidai sustiprina odos apsaugines funkcijas ir užtikrina didelį kiekvieno produkto komfortą ir malonumą. Moksliškai sukurta mikrobiotos apsaugos sistema** užtikrina jautriai odai skirtos kosmetikos ilgaamžiškumą ir saugumą.

*Dr Irena Eris prekės ženklo patento paraiška, Nr. P.442160.

**”Dr. Irena Eris” prekės ženklo patento paraiška, Nr. P.410954.

VitaCeric

Gyvybingumą praradusiai odai

Pažangi energizuojanti priežiūra nuo raukšlių, skirta moterims, kurios svarbu išlaikyti sveiką ir jaunatvišką odos išvaizdą. Ypač rekomenduojama papilkėjusiai, natūralaus švytėjimo stokojančiai odai. Dėl sinergetinio poveikio ir pridėtų apsauginių, detoksikuojančių ir drėkinančių ingredientų, šios linijos produktai skatina savaiminį odos pažeidimų atstatymą, kad pastebimai pagerėtų veido odos tekstūra ir spalva.

Volumeric

Stangrinimas ir raukšlių užpildymas

Tai kosmetikos priemonių linija, kuri intensyviai stangrina odą ir atstato prarastą veido apimtį, dėka dvipusės raukšlių modeliavimo sinergijos. Unikalus “Telomere-Lift” kompleksas garantuoja raukšlių užpildymo efektą, pagerina išorinę veido struktūrą ir inicijuoja gilius regeneracinius procesus molekuliniu lygmeniu (telomerų stabilizavimą, ląstelių gyvavimo ciklo pailginimą*), todėl sumažina raukšles ir atjaunina veido kontūrus.
Serija, skirta odai su matomomis raukšlėmis ir nelygumais, kuriuos papildomai išryškina laipsniškas veido apimties mažėjimas. Tinkamas odai, kuriai reikia stipraus stangrinamojo ir raukšles užpildančio poveikio.

Clinic Way

Pažangi kosmetika nuo raukšlių, pritaikyta amžiaus poreikiams

Clinic Way pažangios veido priežiūros priemonės ypač jautriai odai, visiems amžiaus etapams, nuo raukšlių.

Dekoratyvinė kosmetika

Stangrinimas ir raukšlių užpildymas

Tai kosmetikos priemonių linija, kuri intensyviai stangrina odą ir atstato prarastą veido apimtį, dėka dvipusės raukšlių modeliavimo sinergijos. Unikalus “Telomere-Lift” kompleksas garantuoja raukšlių užpildymo efektą, pagerina išorinę veido struktūrą ir inicijuoja gilius regeneracinius procesus molekuliniu lygmeniu (telomerų stabilizavimą, ląstelių gyvavimo ciklo pailginimą*), todėl sumažina raukšles ir atjaunina veido kontūrus.
Serija, skirta odai su matomomis raukšlėmis ir nelygumais, kuriuos papildomai išryškina laipsniškas veido apimties mažėjimas. Tinkamas odai, kuriai reikia stipraus stangrinamojo ir raukšles užpildančio poveikio.