Kaip taisyklingai prižiūrėti veido odą vasarą?

Kaip taisyklingai prižiūrėti veido odą vasarą?

Kaip taisyklingai prižiūrėti veido odą vasarą?

Kaip taisyklingai prižiūrėti veido odą vasarą?

Nors vasara yra daugeliui mėgstamiausias metų laikas, šiuo sezonu odos priežiūra tampa sudėtingesnė. Karštis, saulės spinduliai, prakaitavimas ir aktyvesnis gyvenimo būdas sukelia odai stresą, todėl svarbu pritaikyti odos priežiūros rutiną vasarai. Dėl perteklinės šilumos ir drėgmės odos riebalinės liaukos gali dirtbi per intensyviai ir gaminti daugiau riebalų, todėl oda tampa riebesnė ir gali atsirasti spuogų. Sausa oda, priešingai, dar labiau išsausėja nuo karščio. Taip pat svarbu paminėti, kad saulės poveikis gali sukelti tiek trumpalaikes, tiek ilgalaikes pasekmes odai. Todėl vasarą ypač svarbu apsaugoti odą nuo saulės ir koreguoti odos priežiūros rutiną, kad būtų galima atstatyti saulės sukeltą žalą ir apsisaugoti nuo fotosenėjimo.

Naudodamiesi patarimais galite mėgautis gražia, sveika ir spindinčia oda visą vasarą:

 1. Naudokite tinkamą prausiklį. Švelnūs prausikliai dažnai yra geriausias pasirinkimas, tačiau jei pastebite daugiau nešvarumų sankaupų vasarą (dėl apsauginio nuo saulės kremo, prakaito, padidėjusio odos riebalavimosi), pakeiskite prausiklį į valomąsias veido putas. Jos padės giliau išvalyti odą ir jos neišsausins.
 2. Gerkite daugiau vandens. Karštis ir aktyvus gyvenimo būdas yra pagrindinės priežastys, dėl kurių vasarą netenkame skysčių, ko peasekoje galime susidurti su dehidratacija. Padidinkite vandens suvartojimą, taip pradžiugindami savo odą, išlikdami sveiki ir energingi visų vasaros užsiėmimų metu.
 3. Nenaudokite retinolio. Planuojate keliauti į paplūdimį? Tokiu atveju venkite naudoti retinolio ar retinoidų, nes šie produktai daro odą jautresnę saulės spinduliams. Dėl tos pačios priežasties taip pat rekomenduojama nenaudoti cheminių eksfoliantų.
 4. Naudokite apsaugą nuo saulės. Apsauginį kremą nuo saulės reikėtų naudoti visus metus, tačiau vasarą, kai daugiau laiko praleidžiama saulėje, ši apsauga yra itin svarbi. Kruopščiai tepkite apsauginį kremą ant veido ir kūno odos, pakartokite aplikaciją kas keturias valandas arba po maudynių ir fizinio aktyvumo.
 5. Drėkinkite odą su hialurono rūgštimi. Jei jūsų oda yra išsausėjusi, įtraukite į savo odos priežiūros rutiną serumą ar kitą produktą su hialurono rūgštimi. Šis galingas ingredientas pritraukia ir sulaiko drėgmę odoje, todėl ji išlieka drėkinama ir stangri.
 6. Įtraukite į rutiną vitaminą C. Vitaminas C, laikui bėgant, skaistina, lygina ir stangrina odą. Šis ingredientas yra vienas stipriausių kovojant su odos senėjimu. Vasaros metu naudokite jį, kad išvengtumėte ir sumažintumėte odos hiperpigmentaciją, kuri gali atsirasti dėl pavojingų saulės spindulių.
Pirkinių krepšelis
0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščias
  Gauti pranešimą Informuosime Jus, kai prekė bus prekyboje. Palikite savo el. paštą žemiau.
  Scroll to Top