Kolagenas: Nauda Menopauzės Metu

Kolagenas: Nauda Menopauzės Metu

Kolagenas yra vienas gausiausių organizmo baltymų. Dauguma iš mūsų jį žinome dėl odą stiprinančių savybių, bet ar žinote, kad net 70 % odos struktūros sudaro kolagenas? Jis suteikia odai tvirtumo ir ilgaamžiškumo ir yra atsakingas už jaunos, sveikos odos lygumą ir stangrumą. Tačiau kolagenas taip pat yra kaulų, raumenų, sausgyslių ir raiščių struktūrinis elementas.
Kolageno taip pat yra kraujagyslėse, dantyse, kremzlėse ir virškinimo trakte. Tiesą sakant, jei ne kolagenas, mūsų kūnai tiesiog suirtų! Artėjant menopauzei sumažėja estrogenų kiekis, o dėl to mažėja kolageno atsargos, sausėja oda ir retėja kaulai, o tai gali padidinti osteoporozės ir kaulų lūžių riziką.

90 % mūsų organizmo kolageno sudaro 1 tipo kolagenas, būtent toks, koks yra “Ancient + Brave True Collagen” formulėje. Be to, jį lengva įtraukti į sveiką mitybą bei gyvenimo būdą, kuris ypač svarbus norint palaikyti sveiką menopauzę ir ilgalaikę sveikatą bei gyvybingumą.
Labai svarbu palaikyti savo organizmo kolageno gamybą menopauzės metu, siekiant išlaikyti raumenų jėgą ir tonusą, kaulų sveikatą, gebėjimą kovoti su infekcijomis, palaikyti kepenų detoksikacijos procesus ir neuromediatorių gamybą. Papildant mitybą hidrolizuotu kolagenu, pavyzdžiui, “Ancient + Brave True Collagen”, gaunama pilna amino rūgščių, reikalingų visai kolageno molekulių grandinei sudaryti, koncentracija ir santykis. Tai reiškia, kad organizmas gali jį greitai ir veiksmingai panaudoti, todėl jis puikiai tinka senstant ir atsigaunant po fizinio krūvio, taip pat tai – puikus būdas palaikyti odą, sąnarius, kaulus, raumenis menopauzės metu ir vėliau.

ANCIENT + BRAVE, Kolageno pudra True Collagen

„True Collagen“ yra vienas gryniausių ir aukščiausios kokybės produktų, suteikiantis lengvai virškinamus ir įsisavinamus 100% I tipo hidrolizuoto kolageno peptidus. Šis žolėdžių galvijų kolagenas beskonis, bekvapis ir iškart ištirpsta, tad puikiai tinka įmaišyti į karštus bei šaltus gėrimus ar kokteilius sportuojantiems.

ANCIENT + BRAVE, Kolageno pudra Wild Collagen

,,Wild Collagen“ jums suteikia itin lengvai virškinamus ir biologiškai įsisavinamus I tipo hidrolizuotus kolageno peptidus. Šis kolagenas tvariai išgaunamas iš lediniuose Šiaurės Atlanto vandenyse plaukiojančių baltamėsių žuvų. Mišinys neutralaus skonio ir lengvai ištirpsta karštuose ar šaltuose gėrimuose. Taip pat juo galite apibarstyti maistą, kad taip be pastangų savo organizmą sustiprintumėte iš vidaus.

Ar žinojote?

 • Menopauzė trunka tik 1 dieną (taip, tai tiesa!). Tai diena, kai praeina lygiai 1 metai po paskutinių mėnesinių. Etapas iki jos yra perimenopauzė, o po jos – postmenopauzė.
 • Vidutinis menopauzės amžius yra 51 metai
 • Su menopauze susiję daugiau nei 34 simptomai: nuo visuotinai žinomų karščio pylimų iki nerimo, nemigos, sąnarių skausmų, atminties problemų, prastos koncentracijos, smegenų miglos, žarnyno problemų, greitesnio odos senėjimo, sumažėjusios imuninės sistemos funkcijos…
 • Menopauzės simptomai gali trukti iki 12 metų ir ilgiau.
 • Senstant kolageno gamyba smarkiai sumažėja.
Shopping Cart
0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščias
  Scroll to Top