Nagų atstatymas inovatyvios technologijos pagalba URGO pažeistiems nagams

Nagų atstatymas inovatyvios technologijos pagalba

Nagų atstatymas inovatyvios technologijos pagalba URGO pažeistiems nagams

Nagų atstatymas inovatyvios technologijos pagalba

Nagai, sudaryti iš keratino, vaidina svarbų vaidmenį saugant kojų pirštus. Vis dėlto jie yra trapūs ir jautrūs tiek grybelinėms infekcijoms, tiek lengvoms traumoms. Štai keletas vertingų patarimų, kaip išvengti kojų nagų grybelio:

 1. Po vonios ar dušo gerai išdžiovinkite kojas: drėgna aplinka ir karštis yra veiksniai, skatinantys grybelių, taigi ir mikozių, vystymąsi. Stenkitės vengti per ilgų vonių, nes tai gali susilpninti odą ir sudaryti sąlygas grybelinei infekcijai. Po dušo ar vonios svarbu gerai išdžiovinti kojų pirštus ir tarpupirščius, kad apsaugotumėte kojas ir išvengtumėte infekcijų, kurios gali patekti po nagais ir tarp pirštų.
 2. Saugokite pėdas nuo prakaitavimo: norėdami sumažinti kojų prakaitavimą, keiskite kojines kiekvieną dieną ir, jei įmanoma, rinkitės natūralų pluoštą, pavyzdžiui, medvilnę, kuri vasarą sugeria drėgmę. Kai užsiimate sportine veikla, rinkitės kojines su kvėpuojančia medžiaga, pritaikyta jūsų sportui. Pavyzdžiui, vilna yra termoreguliacinė medžiaga, puikiai tinkanti žiemos sportui, pavyzdžiui, slidinėjimui. Pasibaigus treniruotei, greitai nusiprauskite po dušu ir pasikeisti kojines, kad apribotumėte grybelių vystymąsį. Kasdieniame gyvenime kitos medžiagos, tokios kaip linas ar kašmyras, padeda pašalinti perteklinį prakaitą ir išlaikyti kojas sausas.
 3. Rūpinkitės savo rankomis ir kojomis: labai dažnai netinkami gyvenimo būdo įpročiai prisideda prie nagų silpnėjimo . Kad išvengtumėte grybelio atsiradimo, nepamirškite reguliariai kirpti nagus. Tai sumažins spaudimo ir lūžimo riziką, dėl ko gali atsirasti grybelio rizika. Taip pat apribokite lako ir nagų lako valiklio naudojimą, saugokite rankas, jei naudojate buitines priemones. Galiausiai kojoms valyti nenaudokite dezinfekavimo priemonių ar baliklių: taip galite pažeisti odą saugančią florą. Rankos ir kojos retai būna mūsų kasdienis prioritetas, tačiau apsvarstykite galimybę jas labiau palepinti, kad jos būtų sveikos.
 4. Pasirinkite tinkamus batus: grybeliais užsikrėsti galima ir kontaktuojant su užterštomis vietomis: baseinuose, sporto salėse, pirtyse. Šiose vietose stenkitės dėvėti basutes arba šlepetes, kad apribotumėte sąlytį su žeme. Tinkamas batų pasirinkimas kasdieniame gyvenime padeda sumažinti grybelio ar lengvos nagų traumos riziką. Būkite atsargūs ir pernelyg dažnai neavėkite batų, pagamintų iš sintetinių ar plastikinių medžiagų, kurios skatina prakaitavimą. Galiausiai venkite trapių ar per mažų batų, kurie nepakankamai apsaugotų pėdas nuo smūgių ar trinties, galinčios pažeisti nagą. Verčiau rinkitės atvirus batus arba kuo geriau vėdinamus batus ir neavėkite tų pačių batų dvi dienas iš eilės, kad prakaitas pasišalintų.
 5. Sumažinkite aplinkinių užkrėtimo riziką: kai turite kojų nagų grybelį, paviršiai, kuriuos liečiate, užteršiami. Taigi venkite dalytis savo vonios rankšluosčiu su kitu asmeniu. Kadangi grybeliai yra itin užkrečiami, naudodamiesi asmeniniu rankšluosčiu sumažinsite riziką užkrėsti aplinkinius. Taip pat galite naudoti rankšluostį tik kojoms. Visą nagų grybelio gydymo laikotarpį būtinai reguliariai plaukite rankšluosčius, vonios kilimėlius ir kojines 60°C temperatūroje. Šie plovimai aukštoje temperatūroje išnaikins infekciją sukeliančius grybelius.

Patarimai norintiems turėti sveikus ir gražius nagus

URGO siūlo savo sprendimus pažeistiems nagams ir onichomikozei gydyti. Jei nagas pažeistas grybelio ar traumos, URGO Filmogel® Damaged Nails yra priemonė, kurią lengva ir greita naudoti: tepkite vieną kartą per dieną. Šis skysto tvarsčio pavidalo tirpalas valo, regeneruoja ir saugo nagus.

URGO Filmogel® Pažeistiems nagams padeda išsaugoti sveikus ir gražius nagus. Hidroksipropilchitozanas yra natūralios kilmės polimeras, kuris įsiskverbęs į nagą stiprinančiai veikia jo struktūrą. Užtepus URGO Filmogel® Pažeistiems nagams, ant nago paviršiaus susiformuoja apsauginė, stiprinanti plėvelė, apsauganti nagą nuo mikrobiologinio, cheminio ir fizinio poveikio. Preparatas įsiskverbia į nagą ir sustiprina jo struktūrą, užtikrindamas sveikų, stiprių nagų augimą bei jų regeneraciją. Prieš naudodami atidžiai perskaitykite  informacinį lapelį. Naudojant URGO Filmogel® Pažeistiems nagams rezultatai išryškės nagams ataugant (nesitikėkite iš karto matomo rezultato). Kuo anksčiau pradėsite tepti, tuo greičiau pažeidimai išnyks. Vidutiniškai rankų nagai užauga 1 cm, o kojų – 1-3 cm per tris mėnesius. Vyresniems žmonėms nagai auga lėčiau. Filmogel® technologija: polimerų*, galinčių tam tikromis sąlygomis sudaryti apsauginę ir apdorojančią plėvelę, panaudojimas. *Polimeras = cheminė makromolekulė (didelio dydžio molekulė).

Kodėl Filmogel®?

 1. Inovatyvi technologija, kuri suteikia specifinius sprendimus tam tikram negalavimui;
 2. Tai skysti, gijimą skatinantys  pleistrai odos įtrūkimams, pažeistiems nagams, pūslelinei bei burnos žaizdoms.
 3. Klinikiniai tyrimais įrodytas veiksmingumas.

Kuo greičiau bus gydomas nagų grybelis, tuo gydymas bus efektyvesnis. Reguliariai stebėkite savo nagų išvaizdą, kad atpažintumėte infekcijos požymius. Nagas laikomas išgydytu, kai jis atauga pilnai sveikas. Kojų nagų grybelio gydymas trunka maždaug 8 mėnesius, o rankų nagų grybelio – 4 mėnesius. Taigi būkite kantrūs. Prieš vartodami produktą/jei abejojate, pasitarkite su gydytoju arba pasitarkite su vaistininku. Jei pastebėjote, kad grybelis yra labai išplitęs, kad jūsų nagas lupasi – kreipkitės į gydytoją, kuris padės rasti geriausią nagų mikozės gydymą.

Pirkinių krepšelis
0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščias
  Gauti pranešimą Informuosime Jus, kai prekė bus prekyboje. Palikite savo el. paštą žemiau.
  Scroll to Top