Novexpert Ha

Hialurono rūgštis

Odoje yra 50 % viso organizme esančio hialurono rūgšties kiekio, tačiau laikui bėgant jos kiekis ir kokybė mažėja. Sulaukus 70 metų, epidermyje nebelieka hialurono rūgšties, o dermoje esanti hialurono rūgštis yra susiskaidžiusi ir suirusi. Rezultatai: atsiranda raukšlių, veidas praranda apimtį ir suglemba.

„Novexpert“ parinko skirtingo molekulinio svorio (= dydžio) hialurono rūgštį, kad užtikrintų kelių lygių įsiskverbimą, taigi ir įvairią naudą. Pasirinktos hialurono rūgšties kokybė yra tokia pat svarbi kaip ir jos kiekis.

Novexpert Vc

Vitaminas C

Vitaminas C atlieka du pagrindinius vaidmenis odoje:

riboja oksidaciją ir jos žalingą poveikį odos ląstelėms, todėl oda tampa švytinti ir lygi;
skatina kolageno ir hialurono rūgšties sintezę, todėl oda tampa stangri ir išsaugomas veido ovalas.

Novexpert sukūrė stabilų vitaminą C, kuris veiksmingai įsiskverbia į odą. Produktų pH panašus į odos pH, kad būtų tinkamas visiems odos tipams ir būtų galimas naudoti visais metų laikais.

Novexpert Mg

Magnis

Magnis pasižymi raminamuoju, atpalaiduojamuoju, antistresiniu ir net apsauginiu poveikiu, ypač epidermiui. Tačiau viena jo savybė lieka palyginti nežinoma už mokslo pasaulio ribų: tai gebėjimas nuraminti reaktyvią odą, linkusią į paraudimą.

Reaktyvioji oda, vadinama jautria, yra oda, kurios nervų galūnėlės pernelyg jautriai reaguoja į tam tikrus išorinius dirgiklius (temperatūros pokyčius, trintį, naują ingredientą). Į tai savo ruožtu neproporcingai reaguoja smegenys, sukeldamos dirginimą, paraudimą ar diskomfortą.

Kai žinome jautrios odos nervinę kilmę, turime imtis veiksmų jai palengvinti. Tačiau ne bet kaip.

Nuo 2008 m. „Novexpert“ pirmieji atkreipė dėmesį į šią priežastį, kuri tuo metu buvo nepakankamai įvertinta. Įkvėpti šiuo atradimu, sukūrė asortimentą, skirtą tik magniui, taip padėdami nuraminti nervų galūnėles ir sumažinti jautrios odos simptomus: skausmą, paraudimą, diskomfortą, tempimą…

Novexpert Col

Pro-kolagenas

Kolagenas atsakingas už odos stangrumą ir elastingumą. Kartu su hialurono rūgštimi ir elastinu jis sudaro tvirtą tinklą dermoje, antrajame odos sluoksnyje. Su amžiumi jų kiekis ir savybės mažėja, todėl atsiranda garsiosios raukšlės ir „nukritęs“ veido ovalas.

Kadangi žinoma, kad kolageno molekulė yra per didelė, kad prasiskverbtų į odą iš išorės, „Novexpert“ produktai stimuliuoja kolageną gaminančias ląsteles (fibroblastus). Todėl buvo pasirinktos prokolageno veikliosios medžiagos, galinčios padidinti kolageno sintezę dermoje, taip pat kolageno 17, t. y. epidermio, sintezę. To nerasite niekur kitur.

Novexpert Zn

Trio-cinkas

Cinkas yra būtinas mikroelementas riebiai odai su trūkumais ar be jų:

Jis padeda naikinti spuogus sukeliančias bakterijas C.acnes;
mažina odos netobulumus.
apsaugo sebumo lipidus nuo oksidacijos – veiksnio, kuris didina odos netobulumus.

„Novexpert“ derinamos 3 cinko formos (cinko laktatas, cinko PCA ir cinko gliukonatas). Didelės dozės Trio-cinko kompleksas sumažina hormoninių pokyčių, labai saldžios ar daug pieno baltymų turinčios mitybos skatinamų proaknės veiksnių aktyvumą.

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias
    Gauti pranešimą Informuosime Jus, kai prekė bus prekyboje. Palikite savo el. paštą žemiau.
    Scroll to Top