Odos su išsiplėtusiais kapiliarais priežiūros taisyklės, kurios padės sumažinti paraudimą

Odos Su Išsiplėtusiais Kapiliarais Priežiūros Taisyklės, Siekiant Sumažinti Paraudimą

Odos su išsiplėtusiais kapiliarais priežiūros taisyklės, kurios padės sumažinti paraudimą

Odos Su Išsiplėtusiais Kapiliarais Priežiūros Taisyklės, Siekiant Sumažinti Paraudimą

Rausva oda dažnai laikoma sveikatos simboliu, bet ištiesų į paraudimą linkusi oda gali būti problemiška, itin jautri saulės spinduliams ir kitoms išorinėms įtakos jėgoms. Lokalus paraudimas gali rodyti odos sudirgimą, uždegimą ar kraujagyslių išsiplėtimą. Taigi, kaip pagerinti odos, linkusios į paraudimą, būseną?

Odos, linkusios į paraudimą, elastingumas sumažėja, o ląstelių struktūra susilpnėja, todėl ji tampa labai jautri ir linkusi į sudirgimus. Netinkama priežiūra gali lemti rožinės vystymąsi. Dažnai kraujagyslių oda yra įtempta, sukeliant diskomfortą ir deginimo pojūčius. Pastebimi išsiplėtę kapiliarai, eritema ir telangiektazija dažnai yra estetinė problema. Tačiau tinkamai parinkta priežiūra gali sumažinti odos jautrumą ir diskomfortą.

Paraudimą mažinanti kosmetika

Pharmaceris N kosmetikos linija yra pritaikyta rūpintis oda su išsiplėtusiomis kapiliarais ir paraudimais. Tokiai odai reikia ypatingo dėmesio ir subalansuotos priežiūros. Svarbu vengti tiesioginio saulės poveikio ir karšto vandens. Taip pat mityba turi įtakos odai, todėl verta riboti aštrų maistą, stiprią kavą ar arbatą, nes jie gali padidinti kraujospūdį ir skystinti kraują. Taip pat nepageidautina gerti alkoholį, ypač raudonąjį vyną.

Pharmaceris N linijos kosmetika, turinti raminamųjų savybių, padeda sumažinti sudirgimus, normalizuoti odos būklę ir tonizuoti epidermį. Į Pharmaceris N seriją įeina švelnūs veido valymo produktai, dieniniai kremai su apsauginiais filtrais nuo saulės ir atkuriamieji kremai nakčiai, kai organizmas veikia intensyviausiai.

VITA-CAPILARIL veido kremas su SPF 20 apsauga nuo saulės ramina ir drėkina paraudusią odą, taip pat stiprina kraujagysles. Jo turtinga, bet lengva sudėtis, kurią sudaro alyvuogių vaškas ir glicerinas, užtikrina odos tinkamą drėkinimą. Auksinių dumblių ekstraktas apsaugo nuo odos dehidratacijos ir gerina jos natūralią apsaugą. Vitaminas PP padeda išlaikyti odos atsparumą ir struktūrą bei užkerta kelią kapiliarų trūkinėjimui.

Pharmaceris N kosmetikos serija sukurta taip, kad suteiktų komfortą, drėkinimą ir ramybę odai su išsiplėtusiomis kapiliarais. Reguliariai naudojant VITA-CAPILARIL kremą, oda išlieka lygi, jos struktūra sustiprėja, todėl sumažėja jautrumas. Raudonumas ir sutrūkinėję kapiliarai nebeturi būti problema!

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias
    Gauti pranešimą Informuosime Jus, kai prekė bus prekyboje. Palikite savo el. paštą žemiau.
    Scroll to Top