Odos su išsiplėtusiais kapiliarais priežiūros taisyklės, kurios padės sumažinti paraudimą

Odos su išsiplėtusiais kapiliarais priežiūros taisyklės, kurios padės sumažinti paraudimą

Odos su išsiplėtusiais kapiliarais priežiūros taisyklės, kurios padės sumažinti paraudimą

Odos su išsiplėtusiais kapiliarais priežiūros taisyklės, kurios padės sumažinti paraudimą

Vyrauja nuomonė, kad rausva oda – sveikatos požymis. Tačiau į paraudimą linkusi oda dažnai būna problemiška, sudirgusi ir itin jautri saulės spinduliams bei kitiems žalingiems išorės veiksniams, o lokaliai ant odos atsiradęs paraudimas gali būti sudirginimo, uždegimo ar pernelyg didelio kraujagyslių išsiplėtimo požymis. Kaip galima pagerinti į paraudimą linkusios odos būklę?

Į paraudimą linkusi oda yra susijusi su sumažėjusiu kraujagyslių sienelių elastingumu ir susilpnėjusiomis ląstelių struktūromis, todėl yra labai jautri, linkusi į sudirgimus. Polinkis į paraudimą, jei oda nėra tinkamai prižiūrima, gali išsivystyti į rožinę. Kraujagyslių oda dažnai būna įtempta, jos savininkai patiria diskomfortą ir deginimo pojūčius. Pastebimai išsiplėtę kapiliarai, polinkis į eritemą ir telangiektazija (voratinklinės venos) dažnai yra estetinė problema. Diskomfortą, būdingą į paraudimą linkusiai odai, galima sumažinti naudojant šiam odos tipui tinkamas priežiūros kosmetikos priemones.

Paraudimą mažinanti kosmetika

Pharmaceris N kosmetikos linija pritaikyta į išsiplėtusius kapiliarus bei paraudimus linkusios odos priežiūrai. Šio tipo oda reikalauja ypatingo dėmesio ir subalansuotos priežiūros. Reikėtų vengti saulės spindulių ir karšto vandens vonioje. Taip pat svarbi mityba, todėl reikėtų riboti aštraus maisto valgymą ir stiprios kavos bei arbatos gėrimą dėl jų kraujospūdį didinančio ir kraują skystinančio poveikio. Sergant rožine taip pat nepatartina gerti alkoholio, ypač raudonojo vyno.

Pharmaceris N linijos kosmetika dėl sudėtyje esančių raminamojo poveikio veikliųjų medžiagų ramina į sudirginimą ir paraudimą linkusią odą, normalizuoja odos būklę, suvienodina spalvą ir tonizuoja epidermį. Į Pharmaceris N seriją įeina ingredientai, skirti švelniam veido valymui, kremai su apsauginiais filtrais nuo saulės, skirti dienai, ir atkuriamieji kremai, skirti nakčiai, kai organizmo regeneraciniai procesai veikia intensyviausiai.

VITA-CAPILARIL drėkinamasis ir kapiliarus stiprinantis veido kremas su SPF 20 apsauga nuo saulės nuramins ir sudrėkins į paraudimus linkusią odą, apsaugos ją nuo išsausėjimo ir dehidratacijos, taip pat sustiprins kraujagysles. Lengva, tačiau aktyvių medžiagų turtinga kremo sudėtis, kurios sudėtyje yra alyvuogių vaško ir glicerino, užtikrina tinkamą odos drėkinimą. Auksinių dumblių ekstraktas apsaugo į paraudimą linkusią odą nuo pernelyg didelio vandens netekimo iš epidermio, gerina natūralios apsauginės hidrolipidinės odos būklę. Sudėtyje esantis vitaminas PP, gerinantis odos atsparumą ir struktūrą, užtikrina apsaugą nuo paraudimo ir sudirginimo atsiradimo, taip pat užkerta kelią kapiliarų trūkinėjimui.

Pharmaceris N kosmetikos serija sukurta odai su išsiplėtusiais kapiliarais, kad suteiktų komfortą, drėkinimo ir raminimo pojūtį. Kremo VITA-CAPILARIL sudėtyje esantis tiotaino ir tioprolino – antioksidacinėmis savybėmis pasižyminčių medžiagų – kompleksas suteiks odai apsaugą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio, skatinančio ankstyvą jos senėjimą. Reguliariai naudojant VITA-CAPILARIL kremą, oda išlieka lygi, sudrėkinta, o jos struktūros sustiprėja, todėl sumažėja odos padidėjęs jautrumas. Raudonumas ir sutrūkinėję kapiliarai nebeturi būti problema!

Shopping Cart
Wishlist 0
Continue Shopping
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias
    Scroll to Top