Peptidai odos priežiūroje: viskas, ką Jums reikia žinoti

Peptidai odos priežiūroje: viskas, ką Jums reikia žinoti

Atrodo, kad kiekvieną dieną atsiranda naujas odos priežiūros ingredientas, kuris žada suteikti jums trokštamo švytėjimo. Nors kai kurie iš šių ingredientų nėra labai veiksmingi, mes turime vieną, kurį tikrai norėsite įtraukti į savo kasdienę rutiną – tai peptidai. Tačiau kas jie yra ir kokia yra peptidų nauda odos priežiūroje?
Kodėl turėtumėte įtraukti šį kolageno gamybą skatinantį ingredientą į savo kasdienę odos priežiūros rutiną? Kodėl turėtumėte naudoti šias aminorūgštis savo odos priežiūroje ir kokius produktus, kurie padidintų odos spindesį ir suteiktų jai sveiko švytėjimo, mažintų raukšlių atsiradimą, turėtumėte pasirinkti? Perskaitę šį straipsnį sužinosite visą svarbiausią informaciją.

Peptidai – kas tai?

Peptidai, dar vadinami polipeptidais, yra natūraliai odoje esančios aminorūgštys, sudarančios tam tikrus baltymus, kurių odai reikia, kad ji išliktų sveika. Kolagenas sudarytas iš trijų polipeptidinių grandinių, todėl jų pridėjus į odos priežiūros priemones, įskaitant serumus, kremus ir drėkinamuosius kremus, galima paskatinti odą gaminti daugiau kolageno.

Mūsų oda kolageną gamina natūraliai. Tačiau laikui bėgant kolageno gamyba mažėja, todėl gali atsirasti smulkių raukšlių ir oda gali atrodyti nebe tokia skaisti.

Priemonių su peptidais privalumai

Lyginant peptidus su kolagenu, kolageno molekulė iš tikrųjų yra per didelė, kad oda ją įsisavintų. Štai kodėl daug žmonių renkasi vartoti kolageno papildus. Kita vertus, peptidai gali įsigerti į odą ir būti panaudoti organizmo, todėl peptidų įtraukimas į odos priežiūros rutiną gali turėti daug privalumų, įskaitant:

 • Apsauga nuo senėjimo: Kolageno peptidai gali padėti jūsų odai gaminti kolageną, kuris yra būtinas baltymas sveikai odai. Kolagenas padeda puoselėti ir stangrinti odą ir lūpas, o tai gali padėti sumažinti smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą.
 • Gerina odos barjerą: Odos barjeras yra pirmoji organizmo apsaugos nuo toksinų, įskaitant taršą, bakterijas ir ultravioletinius spindulius, linija. Barjerą gali pažeisti oro tarša, per didelis odos šveitimas, prastas miegas ir net cigarečių dūmai. Į savo odos priežiūros rutiną įtraukę peptidų, galite sustiprinti odos barjerą.
 • Lengvina uždegimą: Įrodyta, kad peptidai padeda sušvelninti odos uždegimą, atkurti pažeistą odą ir išlyginti odos spalvą.
 • Didina elastingumą: Peptidai ne tik gamina kolageną, bet ir elastino pluoštus, kurie padeda odai atrodyti stangresnei ir elastingesnei.

HECH, geriamas ikrų kolagenas, Ruby Elixier, 12x25ml

HECH® geriamo ikrų kolageno, Ruby Elixier sudėtyje yra 11 000 mg peptidų, kurie yra 110 % jūrinės kilmės skystoje formoje. Gėrimo formulė – tai specialiai sukurta maistinių medžiagų ampulė su baltymais, vitaminais A C E, B kompleksu ir esminiais mineralais cinku ir manganu.

CLINIC WAY, veidą stangrinantis serumas, 30ml

Stangrinamasis Clinic Way serumas nuo raukšlių – iš karto atkuria odos elastingumą, optimalią drėgmę bei skaistina odą. Intensyviai mažina atsiradusias raukšles, dėl parinktų naujos kartos veikliųjų medžiagų, tokių kaip: „Advanced MultiPeptide“ – technologiškai pažangi tripeptido formulė su unikaliomis regeneruojančiomis savybėmis, kuri mažina raukšlių matomumą bei gylį, didina odos elastingumą ir atkuria tinkamą odos tonusą.

CLINIC WAY, Nr. 3+4 paakių kremas su peptidais, 15ml

Clinic Way kremas veiksmingai apsaugo odą nuo procesų, kurie sukelia raukšlių atsiradimą. Kremo sudėtyje yra: odos atsinaujinimą skatinantis reaktyvatorius FGF1 LMS ™ su unikalia prasiskverbimo pro odą Lipo-Sphere technologija, kuri stabdo odos senėjimo procesą, aktyvuojant regeneracines odos savybes. Rekomenduojamas nuo 50 m. amžiaus.

HECH, vyšnių žiedų, ikrų kolageno lazdelės, 28 vnt.

HECH® – vyšnių žiedų, ikrų kolageno lazdelės milteliai susideda iš 93% aukščiausios kokybės jūrinio grožio kolageno baltymo peptidų, taip pat rūgščių vyšnių ir acerolų vaisių ekstraktų. Dėl praktiškų paketėlių šis gaminys yra tobulas kelionių palydovas ir yra būtinas kiekvienoje rankinėje, kad būtų užtikrinta optimali grožio priežiūra.

CLINIC WAY, Nr.4 stangrinamasis dieninis veido kremas su peptidais nuo 60m., SPF 20, 50ml

Clinic Way kremas veiksmingai apsaugo odą nuo procesų, dėl kurių atsiranda gravitacinės raukšlės. Kremo sudėtyje yra: odos atsinaujinimą skatinantis reaktyvatorius FGF1 LMS ™ su unikalia prasiskverbimo pro odą Lipo-Sphere technologija, kuri stabdo odos senėjimo procesą, aktyvuojant regeneracines odos savybes. Rekomenduojamas nuo 60 m. amžiaus.

CLINIC WAY, Nr. 4 stangrinamasis naktinis veido kremas su peptidais nuo 60m., 50ml

Clinic Way kremas veiksmingai apsaugo odą nuo procesų, dėl kurių atsiranda gravitacinės raukšlės. Kremo sudėtyje yra: odos atsinaujinimą skatinantis reaktyvatorius FGF1 LMS ™ su unikalia prasiskverbimo pro odą Lipo-Sphere technologija, kuri stabdo odos senėjimo procesą, aktyvuojant regeneracines odos savybes. Rekomenduojamas nuo 60 m. amžiaus.

Pirkinių krepšelis
0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščias
  Gauti pranešimą Informuosime Jus, kai prekė bus prekyboje. Palikite savo el. paštą žemiau.
  Scroll to Top