Pharmaceris H linija

Taisyklingas plaukų trinkimas padeda pašalinti įvairaus tipo nešvarumus, kenksmingų plaukų folikulų funkcionavimą, atkurti maistinių medžiagų balansą, maitinti plauko šaknies svogūnelius bei padėti atstatyti plauko strukturą.

4 žingnių programa nuo plaukų slinkimo

Kaip rūpintis plaukais ir galvos oda?

Galvos oda ir plaukai lengvai pažeidžiami dėl pavojingo išorinių veiksnių poveikio. Dėl pastovaus aplinkos poveikio (UV spindulių, oro sąlygų kaitos, dulkių ir tt.) plaukai yra ypač neapsaugoti nuo laisvųjų radikalų poveikio. Šios labai žalingos dalelės oksiduojasi ir sunaikina daug audinių, tokiu būdu prisidedant prie spartesnio plaukų senėjimo. Taip pat jis sukelia plaukų silpnėjimą ir priešlaikinį plaukų slinkimą.

Plaukų priežiūros pirminis tikslas nuplauti dulkes, nešvarumus ir nuolat išsiskiriančius riebalus. Deja, jei plaukai trenkami netinkamais šampūnais, jie tampa silpni, trapūs ir praranda elastingumą. Jei plaukai neteisingai prižiūrimi nuolat, jie labai nukenčia. Priežastis yra lėta, bet progresuojanti žala folikulams ir visiškas riebalų pašalinimas nuo paviršiaus, kas gali sukelti dirginimą ir per didelį riebalų išsiskyrimą. Taisyklingas plaukų trinkimas padeda pašalinti įvairaus tipo nešvarumus, kenksmingų plaukų folikulų funkcionavimą, atkurti maistinių medžiagų balansą, maitinti plauko šaknies svogūnelius bei padėti atstatyti plauko strukturą.

ŠAMPŪNAI

VISKAS PLAUKŲ PRIEŽIŪRAI

Tyrimai ir inovacijos

Pharmaceris prekės ženklo produktų veiksmingumas turi tvirtą pagrindą, kuris susideda iš: įvairių mokslo sričių ekspertų komandos – dermatologų, alergologų, vaistininkų, biologų, molekulinių biologų – gilių žinių ir jų ilgalaikės darbo patirties, remiamos moksliniais pasiekimais.

Pharmaceris H (plaukų) linijoje panaudotas stimuliuojantis plaukų augimą FGF + kofeino kompleksas ir veikliųjų medžiagų įsiskverbimo į odą sistema. Šiam sprendimui yra pateikta paraiška patentui gauti.

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias
    Gauti pranešimą Informuosime Jus, kai prekė bus prekyboje. Palikite savo el. paštą žemiau.
    Scroll to Top