Pharmaceris T linija

Kaip prižiūrėti spuoguotą odą?

Pokyčiai būdingi spuoguotai odai nebūtinai yra susiję su amžiumi. Ši problema gana dažnai pasireiškia vyresniems nei trisdešimt metų žmonėms ir, pagal naujausius tyrimų rezultatus, spuogai taip pat pasitaiko apie 5% žmonėms vyresniems nei keturiasdešimt metų. Nepriklausomai nuo amžiaus, pagrindiniai odos priežiūros principai yra panašūs. Svarbu saugoti odą nuo saulės. Saulės spinduliai laikinai pagerina spuoguotos odos būklę, bet dėl saulės poveikio vėliau padidėja odos pakitimų intensyvumas. Odą reikia reguliariai valyti, tačiau negalima jos pernelyg sausinti, nes riebalinės liaukos reaguoja padidėjusia riebalų sekrecija. Taip pat svarbu naudoti priemones slopinančias mikroorganizmų augimą. Pharmaceris T linijos priemonės yra inovatyvios, jos leidžia mums veiksmingai prižiūrėti odą ir kovoti su spuogais.

Tyrimai ir inovacijos

Pharmaceris prekės ženklo produktų veiksmingumas turi tvirtą pagrindą, kuris susideda iš: įvairių mokslo sričių ekspertų komandos – dermatologų, alergologų, vaistininkų, biologų, molekulinių biologų – gilių žinių ir jų ilgalaikės darbo patirties, remiamos moksliniais pasiekimais.

Pharmaceris T (Aknė) linijoje pristatytos novatoriškos veikliosios medžiagos: Vitaminas K ir jo išvestinės medžiagos bei migdolų rūgštis ir vandenilio peroksidas.

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias
    Gauti pranešimą Informuosime Jus, kai prekė bus prekyboje. Palikite savo el. paštą žemiau.
    Scroll to Top