Pharmaceris V linija

Kaip tinkamai prižiūrėti ir saugoti odą su baltme?

Pharmaceris V pasižymi novatorišku požiūriu į depigmentacijos problemą, kurio pagrindas yra unikalios veikliosios medžiagos – rozmarino rūgšties ir tioprolino kombinacija, pasižyminčia visapusiu poveikiu odos ląstelėms. Kompleksas apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu IL-6, apsaugo ląstelių struktūrą nuo oksidacinio pažeidimo. Produktų sudėtyje yra naringenino, kuris skatinana mitochondrijų veikimą bei dalyvauja vitiligo genų slopinime. VDR aktivatorius stimuliuoja vitamino D receptorius, skatina odos repigmentaciją. Visa tai padeda išlyginti odos spalvą ir neleidžia plėstis ir atsirasti naujiems baltmės pokyčiams.

Tyrimai ir inovacijos

Pharmaceris prekės ženklo produktų veiksmingumas turi tvirtą pagrindą, kuris susideda iš: įvairių mokslo sričių ekspertų komandos – dermatologų, alergologų, vaistininkų, biologų, molekulinių biologų – gilių žinių ir jų ilgalaikės darbo patirties, remiamos moksliniais pasiekimais.

Pharmaceris V (Vitiligo) linijoje, panaudojo rozmarinų rūgšties ir tioprolino kompleksą, kurio apsaugos nuo laisvųjų radikalų poveikis yra užpatentuotas, taip pat pateikė patentinę paraišką dėl jo priešuždegiminio poveikio. Be to, naringenino, esančio šios linijos priemonėse, veiksmingas poveikis mažinant odos plotus praradusius pigmentą taip pat yra užpatentuotas.

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias
    Gauti pranešimą Informuosime Jus, kai prekė bus prekyboje. Palikite savo el. paštą žemiau.
    Scroll to Top