Pharmaceris W linija

Priemonės odai su hiperpigmentacija

Odos pigmentacijos sutrikimai – tai odos spalvos pokyčiai, t. y.: odos atspalvio patamsėjimas (hiperpigmentacija) arba pašviesėjimas (hipopigmentacija); pilnas pigmento išnykimas. Odos pigmentacijos pokyčių priežastys yra labai įvairios, ir gali lemti skirtingo sisteminės ligos – pavyzdžiui: antinksčių funkcijos sutrikimas, įgimti sindromai, hormoniniai pokyčiai ir kita. Dažniausiai hiperpigmentacija vystosi dėl buvusio uždegimo odoje, pavyzdžiui: nudegimo, paprastųjų spuogų (aknės), uždegiminių dermatozių. Pharmaceris W priemonės nuo hiperpigmetacijos suvienodina odos atspalvį ir padeda kovoti su atsiradusiais odos spalvos pokyčiais.

Pagrindinis hiperpigmentuotos odos  priežiūros principas – vengti pernelyg didelio saulės spindulių poveikio. Dar vienas svarbus dalykas, kurį reikia prisiminti, yra tai, kad net jei spalvos pakitimai buvo pašviesinti, jie vėl atsiras odą paveikus UV spinduliais. Dieniniai kremai su UV filtrais yra būtini. Kitas žingsnis – pažeidimų šviesinimas naudojant produktus su aktyviais pigmentų susidarymo inhibitoriais.

Tyrimai ir inovacijos

Pharmaceris prekės ženklo produktų veiksmingumas turi tvirtą pagrindą, kuris susideda iš: įvairių mokslo sričių ekspertų komandos – dermatologų, alergologų, vaistininkų, biologų, molekulinių biologų – gilių žinių ir jų ilgalaikės darbo patirties, remiamos moksliniais pasiekimais.

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias
    Gauti pranešimą Informuosime Jus, kai prekė bus prekyboje. Palikite savo el. paštą žemiau.
    Scroll to Top