Polifenoliai ir jų nauda atminčiai bei kognityvinei sveikatai

Polifenoliai ir jų nauda atminčiai bei kognityvinei sveikatai

Tyrimai atskleidė, kad tam tikrų polifenolių, daugiausia flavonoidų, vartojimas su maistu yra tiesiogiai susijęs su pažinimo funkcijų silpnėjimo prevencija ir pažinimo funkcijų gerinimu. Tik biologiškai prieinami flavonoidai turi teigiamą poveikį pažinimo funkcijoms.

Tam tikros gyvenimo būdo problemos didina atminties praradimo riziką, įskaitant rūkymą, alkoholį, nesubalansuotą mitybą, nepakankamą fizinį aktyvumą ir stresą. Tyrimai parodė, kad palaikydami gerus sveikatos įpročius galite padėti išvengti kognityvinių funkcijų silpnėjimo.

Sveikos smegenų būklės palaikymas tinkamai maitinantis yra viena iš pagrindinių užduočių, galinčių padėti sumažinti kognityvinių funkcijų silpnėjimo riziką. Tyrimai rodo mažesnę atminties praradimo riziką žmonėms, kurie laikosi Viduržemio jūros regiono dietos, ypač tokios, į kurią įeina raudonieji vaisiai, turintys daug antioksidantų.
Naujausi tyrimai atskleidė kai kuriuos mechanizmus, paaiškinančius poveikį atminčiai ir kognityvinių funkcijų silpnėjimo prevenciją. Tarp jų yra nauda smegenų kraujotakai ir smegenų aktyvacijos modeliams, kuriuos galima išmatuoti vaizdavimo metodikomis. Apibendrinant įrodymus galima teigti, kad polifenoliai kartu su gyvenimo būdo pokyčiais gali padėti kovoti su demencija, pažintiniu senėjimu ir pagerinti pažintinius gebėjimus taip pat ir jauniems bei aktyviems suaugusiesiems.

Memophenol™ yra polifenolių koncentratas, susidaręs susijungus atrinktiems prancūziškų vynuogių (Vitis vinifera) FLAVANOLO MONOMERAMS IR STILBENAMS ir laukinių mėlynių (Vaccinium angustifolium) flavonoliams, fenolinėms rūgštims ir antocianinams. Gauta tradiciniu ekstrahavimo būdu, kuris užtikrina didžiausią polifenolių koncentraciją. Sukurta pagal 4 metų Europos ir Amerikos mokslinių tyrimų programą.

Įrodyta, kad keturi aktyvūs spanguolių junginiai (kvercetino gliukuronidas, chlorogeno rūgštis, petunidino-3-O-gliukozidas ir malvidino-3-gliukozidas), vartojami ta pačia doze, nuo 3 iki 6 kartų geriau įsisavinami kartu su laukinių vynuogių ekstrakto flavonolių monomerais.

Ištirtas fiziologinis poveikis:

Memophenol™ ekstraktas gerina neuronų plastiškumą, mikrocirkuliaciją, neurogenezę ir oksidacinę pusiausvyrą.
Kliniškai įrodyta, kad MEMOFENOLO vartojimas po 300 mg du kartus per dieną, t. y. iš viso 600 mg per parą, panaikina iki 10 metų trukusį pažintinį senėjimą, gerina darbinę atmintį ir mokymosi gebėjimus.

Memophenol™ buvo išbandytas su studentais ir tūkstantmečio amžiaus žmonėmis, siekiant įvertinti koncentraciją ir kognityvinius gebėjimus. Rezultatai rodo, kad 600 mg Memophenol™ dozė reikšmingai pagerina dėmesį ir darbinę atmintį per 40 minučių intensyvių pažintinių pastangų.

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias
    Gauti pranešimą Informuosime Jus, kai prekė bus prekyboje. Palikite savo el. paštą žemiau.
    Scroll to Top