Sveika, skanu ir maistinga – misija įmanoma!

Sveika, skanu ir maistinga – misija įmanoma!

„GOOD TO GO” – sveika, skani ir maistinga naujiena Lietuvos užkandžių rinkoje. Daug žadantis batonėlio pavadinimas slepia šiuolaikišką ideologiją ir dar šiuolaikiškesnę produkto sudėtį. Batonėlis yra puikus, atitikmens Lietuvoje neturintis, pasirinkimas norintiems tinkamai maitintis. „GOOD TO GO“ užkandis – ateities produktas besidominčiam sveika mityba, sąmoningai mažinančiam cukraus bei angliavandenių suvartojamą kiekį, ieškančiam sveikos ir skanios saldumynų alternatyvos.

Tai pirmasis batonėlis Lietuvoje, turintis KETO sertifikatą. Produkto sudėtis yra puikiai tinkanti tiek norintiems sveikiau užkandžiauti, tiek siekiantiems laikykis savo išsikeltų Keto dietos tikslų. „GOOD TO GO“ – produktas savo kategorijoje turintis mažiausiai cukrų ir angliavandenių viename grame. Be viso to, kiekvienas „GOOD TO GO“ batonėlis yra pagamintas iš tikrų, skanių ingredientų, tokių kaip riešutai, uogos ir prieskoniai. Na, o geriausia, jog kiekviename 40-ies gramų, puikaus skonio, biskvito tekstūros batonėlyje yra vos apie 160 kalorijų.

Šiais laikais svarbu ne tik produktas, bet ir organizacija bei jos reiškiamos vertybės. „GOOD TO GO“ batonėliais prekiaujanti kompanija priklauso B-Corp sertifikuotųjų sąrašui. Šį sertifikatą turinčios įmonės atitinka aukščiausius patikrinto socialinio ir aplinkosauginio veiksmingumo, visuomenės skaidrumo ir teisinės atskaitomybės standartus. Vienas pagrindinių sertifikato siekių – įmonės tikslo ir pelno suderinamumas. B-Corps sertifikatą gavusios įmonės spartina pasaulinę kultūros kaitą, norėdamos iš naujo apibrėžti sėkmę versle ir kurti tvaresnę ekonomiką. Tad „GOOD TO GO“ batonėliai yra draugiški ne tik jums, bet ir aplinkai.

Visi „GOOD TO GO“ batonėliai – veganiški, be grūdų, glitimo ir žemės riešutų. Batonėlių sudėtyje nėra GMO. Be viso to, kiekvienas batonėlis yra padalintas į keturias dalis, kad būtų patogu jį laužti. Tai ypač pravartu norintiems tiksliai skaičiuoti suvartojamas kalorijas ar tiesiog norint batonėlį dalintis su draugais.

Keturi „ GOOD TO GO “ batonėlių skoniai

*Vanilla Almond – švelnaus skonio riešutų ir vanilės derinys, nunešantis į svajonių pajūrio pakrantę.

*Raspberry Lemon – vasariškai gaivus aviečių bei citrinų duetas, tobulai tinkantis užkandžiauti karštą dieną.

*Cinnamon Pecan – sodraus skonio cinamono ir pekano riešutų batonėlis, kai norisi sveikai smaližiauti.

*Double Chocolate – klasikinio, visiems puikiai žinomo Brownie atitikmuo. Žinoma, maistingumu batonėlis yra ženkliai pranašesnis.

Keto ar veganiškos mitybos plano laikytis gali būti išties paprasta. Naujieji „GOOD TO GO“ batonėliai yra nepakeičiami pagalbininkai norint išlaikyti visavertę mitybą bei gauti reikiamų maisto medžiagų. Šie specialistų ilgai tobulinti produktai yra skirti padėti kiekvienam siekiančiam užsibrėžtų Keto mitybos planų bei norinčiam suspėti paskui nuolat lekiantį gyvenimo tempą.

 

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias
    Gauti pranešimą Informuosime Jus, kai prekė bus prekyboje. Palikite savo el. paštą žemiau.
    Scroll to Top