Veido odos poreikiai vasaros sezono metu. Ką pasirinkti?

Veido odos poreikiai vasaros sezono metu. Ką pasirinkti?

Veido odos poreikiai vasaros sezono metu. Ką pasirinkti?

Veido odos poreikiai vasaros sezono metu. Ką pasirinkti?

Kokios kosmetikos mums labiausiai reikia vasarą? Kaip apsaugoti odą nuo saulės? Ką daryti, kad visa vasarą galėtumėte džiaugtis gražia, prižiūrėta veido oda?

Oda vasarą reikalauja ypatingos priežiūros. Ji labiau prakaituoja ir yra riebesnė. Ją veikia stipri UVA ir UVB spinduliuotė, taip pat miesto tarša ir oksidacinis stresas. Dėl aukštesnės temperatūros, saulės ir oro kondicionierių – ji taip pat dažnai dehidratuoja, todėl ją reikia aprūpinti reikiamu kiekiu vandens iš vidaus ir išorės. Kaip turėtų atrodyti vasaros odos priežiūros rutina?

 

ŠVARUS VEIDAS

Svarbiausia priežiūros taisyklė – kasdien tinkamai valyti odą. Be šio veiksmo sveikos ir skaisčios veido odos tikėtis nereikėtų. Jei kasdien naudojate makiažą arba apsauginę kosmetiką su filtrais, vertėtų veido odą valyti dviem etapais. Pirmasis etapas turėtų būti makiažo šalinimas miceliniu vandeniu arba pieneliu. Tada reikėtų naudoti gelinį prausiklį arba putas, kad kruopščiai nuplautumėte produktų likučius, riebalus ir kitus teršalus. Tada oda bus švari ir pasiruošusi priimti veikliąsias veido priežiūros priemonių medžiagas.

ODOS DRĖKINIMAS

Iš karto po valymo reikėtų veidą nuplauti toniku ir tuomet drėkinti. Vasaros sezono metu oda turėtų būti aprūpinimu vandeniu, nes oro sąlygos ir oro kondicionieriai ją sausina. Svarbiausia gero drėkinimo taisyklė – rinktis tinkamus produktus, kurių sudėtyje yra humektantų – medžiagų, surišančių visų lygių vandenį. Jų, be kita ko, galite rasti “Aquality” Dr. Irena Eris linijoje.

Kaip rūpintis oda vasarą? Puikus pasirinkimas yra “Aquality” Dr Irena Eris serumas – drėkinamasis koncentratas, kuriame yra šešių drėkinamųjų ingredientų derinys, įskaitant γ-poliglutamo rūgštį. Tai ingredientas, turintis 5 kartus didesnį drėkinimo potencialą nei hialurono rūgštis. Lengvai pritraukia ir suriša vandens molekules. Kokio poveikio tikėtis? Serumas stangrina ir lygina odą, todėl ji atrodo sveikesnė ir jaunesnė. Užtepus “Aquality” serumo ant veido, išsiskiria vandens lašeliai, kurie akimirksniu suteikia odai palengvėjimo pojūtį. Jei ji labai dehidratuota, sausa ar vietomis paraudusi, galite papildomai naudoti tos pačios linijos dieninį arba naktinį kremą. Tačiau jei tokio poreikio nėra, “Aquality” serumo-koncentrato naudojimas bus pakankamas.

APSAUGA NUO UV SPINDULIŲ

Vasarą odą reikia ne tik drėkinti, bet ir apsaugoti nuo UVA ir UVB spindulių. Kaip apsaugoti ją nuo raukšlių, spalvos pokyčių ir stangrumo praradimo? Reikėtų kasdien naudoti kremą su didesniu nei SPF 30 apsauginiu filtru nuo saulės.

Clinic Way Dermo-Protective kremas nuo raukšlių SPF 50 yra puikus preparatas – investicija į ilgesnę odos jaunystę. Jis yra itin lengvos konsistencijos. Jis saugo odą nuo saulės visą dieną. Be to, tai ir puikus produktas miesto gyventojams, nes apsaugo odą ne tik nuo UVA ir UVB spindulių, bet ir nuo oro taršos (smogo) – “Puri-City” technologija, IR (infraraudonųjų spindulių) spinduliuotės, HEV (mėlynosios šviesos) ir laisvųjų radikalų. Be to, “Clinic Way Dermo-Protective” kremas nuo raukšlių SPF 50 mažina oksidacinį stresą, lėtina fotosenėjimo procesus ir apsaugo veido odą nuo sudirginimo. Galima sakyti, kad tai yra kremas, būtinas vasarai. Jį gali naudoti net ir labai jautrią odą turintys žmonės, nes kremo sudėtyje yra ir raminamųjų bei švelninančių ingredientų.

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias
    Gauti pranešimą Informuosime Jus, kai prekė bus prekyboje. Palikite savo el. paštą žemiau.
    Scroll to Top