Viskas, ko reikia saugiam įdegiui

Vasara – veiklos lauke metas. Nesvarbu, ar ilsitės prie jūros, ar važinėjate dviračiu, ar iškylaujate gamtoje, būtina apsisaugoti nuo kaitrių saulės spindulių. Galbūt klausiate, kodėl? Juk saulės spinduliai suteikia odai gražų, tamsų atspalvį ir padidina vitamino D kiekį. Tačiau ultravioletiniai spinduliai taip pat yra odos senėjimo, nudegimų saulėje, senatvinių dėmių ir ankstyvųjų raukšlių susidarymo kaltininkai. Už auksinį įdegį tenka mokėti ne pačią geriausią kainą.

 • Ribokite laiką, kurį praleidžiate saulėje.
 • Dėvėkite skrybėlę ir apsaugokite atviras kūno vietas nuo saulės.
 • Stenkitės daugiau laiko praleisti pavėsyje.

Laikydamiesi šių paprastų atsargumo priemonių ir naudodami toliau išvardytus produktus galite gerokai sumažinti odos pažeidimų ir ligų riziką.

Universalus filtras, SPF30

SPF 30 priemonės apsaugo odą nuo nudegimų, bet taip pat leidžia jai gaminti nedidelį kiekį melanino, o tai reiškia, kad su šia apsauga vis tiek galite įdegti.

Maksimali apsauga, SPF50+

50 SPF reikšmė – labai didele apsauga, kuri blokuoja beveik 100 % UVB spindulių, todėl daugelis žmonių mano, kad ji yra per didelė. Tačiau nuo nudegimų saulėje, fotodermatozės ir senatvinių dėmių veiksmingiausiai apsaugo priemonės, kurių SPF yra 50 ar daugiau.

Kremas nuo saulės veidui

Kiekvieną dieną, nesvarbu, ar saulėta, ar debesuota, naudokite apsauginį kremą nuo saulės. Juk ultravioletiniai spinduliai gali ne tik nudeginti, bet ir pagreitinti odos senėjimą. Manoma, kad raukšles, senatvines dėmes ir sausumą iš dalies sukelia saulės spinduliai, tiksliau, A tipo spinduliai. Jie patenka pro debesis ir langų stiklus, neturi šiluminio poveikio (t. y. jų nejaučiame) ir pažeidžia odos ląsteles.

Priemonės vaikams

Kiekvienas vaikas svajoja šiltuoju metų laiku kuo daugiau laiko praleisti lauke, o jei esate sodyboje ar prie jūros – niekaip negalite jų sulaikyti, ir nereikia, tik pasirūpinkite, kad jie būtų saugūs saulėje.

Tonuojančios priemonės

Norite derinti makiažą ir apsaugą nuo saulės? Rinkitės pudras su SPF, kurios padės išlaikyti tolygų atspalvį ir užtikrins jūsų saugumą net karščiausiomis dienomis.

Kūno priežiūra po saulės

Klaidinga galvoti, kad po saulės apie odos priežiūrą turėtų galvoti tik nudegimus jaučiantys žmonės. Tam, kad oda ilgiau išlaikytų savo jaunystę, stangrumą bei atsistatytų po UV spindulių – jai būtinai reikalingos specialios priežiūros priemonės.

Veido kaukės

Kaip žmogui reikia miego, kad atsigautų ir atgautų jėgas, taip ir odai atgaivinti reikia atgaivinančių ir drėkinančių kaukių.

Pirkinių krepšelis
0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščias
  Gauti pranešimą Informuosime Jus, kai prekė bus prekyboje. Palikite savo el. paštą žemiau.
  Scroll to Top