Vaikų apsauga nuo kenksmingų saulės spindulių

Kiekvienas vaikas svajoja šiltuoju metų laiku kuo daugiau laiko praleisti lauke, o jei esate sodyboje ar prie jūros – niekaip negalite jų sulaikyti, ir nereikia, tik pasirūpinkite, kad jie būtų saugūs saulėje.

Saulės šviesa pagerina mūsų nuotaiką, palaiko vitamino D, atsakingo už viso organizmo sveikatą, gamybą ir – atsakingai naudojant – suteikia odai sveiką ir gražų atspalvį. Tačiau, UV spinduliai turi ir neigiamą poveikį odos sveikatai, tad apsauga nuo saulės turėtų būti jūsų kasdienės priežiūros dalis.  Nepaisant teigiamos įtakos mūsų savijautai ir sveikatai, saulės spinduliuotė gali sukelti nudegimus, odos spalvos ir pigmento pakitimus ar net pavojingus neoplastinius pokyčius. Ypatingą dėmesį į odos priežiūra reikėtų atkreipti turintiems vaikus, kadangi jų oda jautresnė bei labiau linkusi į pakitimus.

Laikydamiesi šių paprastų atsargumo priemonių ir naudodami toliau išvardytus produktus galite gerokai sumažinti odos pažeidimų ir ligų riziką.

Maksimali apsauga, SPF50+

50 SPF reikšmė – labai didele apsauga, kuri blokuoja beveik 100 % UVB spindulių, todėl daugelis žmonių mano, kad ji yra per didelė. Tačiau nuo nudegimų saulėje, fotodermatozės ir senatvinių dėmių veiksmingiausiai apsaugo priemonės, kurių SPF yra 50 ar daugiau.

Kremas nuo saulės veidui

Kiekvieną dieną, nesvarbu, ar saulėta, ar debesuota, naudokite apsauginį kremą nuo saulės.

Kūno priežiūra po saulės

Po deginimosi saulėje ypatingą dėmesį skirkite kūdikių bei vaikų odos drėkinimui, barjero atstatymui bei nuraminimui. Tam puikiai tiks PHARMACERIS Emotopic linijos prekės.

Odos apsaugai

Naudodamiesi tinkamais kremais su apsauginiais filtrais, galime apsisaugoti nuo visų odai kenksmingų spindulių. SPECTRUM-PROTECT kremas iš „Pharmaceris S“ linijos su plataus spektro saulės apsauga SPF 50+, PPD 30, HEV, IR suaugusiems ir vaikams suteikia visapusišką apsaugą nuo visų rūšių radiacijos. Kremas tinka suaugusiems ir vaikams nuo šešių mėnesių amžiaus.

Dėka modernios apsauginės formulės apsaugančios nuo visų kenksmingų saulės spindulių, SPECTRUM-PROTECT kremas saugo odą nuo ląstelių DNR pažeidimų. Kremas mažina dirginimo, spalvos kitimo, alergijos saulei, egzemos ir alergijos simptomų riziką. SPECTRUM-PROTECT neužkimšdamas porų drėkina odą, mažina nemalonų tempimo jausmą, suteikia stangrumo pojūtį.

Shopping Cart
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias
    Scroll to Top